bitcoin-ethereum

تحليل تكنيكال روزانه

filimo
خرید ارز دیجیتال
کارمزد منصفانه
گرندکس کاملترین سایت و صرافی خرید بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال است. گرندکس بستری امن و سریع برای خرید و فروش انواع ارزهای دیجیتال است. این سایت، آسانترین راه مشاهده قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و سایر ارزهای دیجیتال است.

تحليل روزانه بيت كوين

همانطور كه در روزهاي گذشته تحليل كرديم قيمت بيت كوين در تايم فريم چهار ساعته در يك مثلث در حال تراكم بود كه اين مثلث رو به پايين شكسته شد و ادامه روند اصلاحي قيمت بيت كوين همچنان ادامه دارد.

نكته قابل توجه ديگر در تحليل تكنيكال قيمت، قطع قيمت توسط ميانگين ­هاي متحرك 10 و 50 روزه به سمت پايين ميباشد كه اين نكته نيز به نوبه خود تاكيد ديگري بر روند اصلاحي ميباشد.

به عقيده نگارنده وبلاگ گرندكس قيمت تا محدوده 17000 دلار خود را اصلاح خواهد نمود و پس از آن بايد منتظر حركات آتي بازار ماند.

Bit

تحليل روزانه اتريوم

اتريوم نيز مانند بيت كوين در انتهاي رالي صعودي خود و در حال اصلاح ميباشد.اين ارز ديجيتال پس از سه بار برخورد به محدوده مقاومتي  620 دلار نتوانسته از سد مقاومت آن عبور كند و پس از شكست مثلث رو به پايين در حال ادامه روند اصلاحي نزولي خود مي­باشد.

از سوي ديگر نيز ميانگين­ هاي متحرك 10 و 50 روزه همديگر را در قيمت586 دلار و تايم فريم 4 ساعته قطع نموده ­اند كه خود شاهدي است براي روند ميان مدت نزولي.

Eth

همبستگي با شاخص دلار

در آخرين عكس تحليلي امروز نيز به همبستگي شاخص دلار و ارزهاي ديجيتال (بيت كوين و اتريوم) اشاره ميكنيم و همانطور كه مي بينيد شاخص دلار (نمودار قرمز) كاهشي بوده و اين روند كاهشي نشانه اي است براي ادامه رشد قيمت ديگر دارييها از جمله ارزهاي ديجيتال.

Bit-Eth-DXY