قیمت ارز دیجیتال اتریوم

تحليل روزانه ارز ديجيتال

filimo
خرید ارز دیجیتال
کارمزد منصفانه
گرندکس کاملترین سایت و صرافی خرید بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال است. گرندکس بستری امن و سریع برای خرید و فروش انواع ارزهای دیجیتال است. این سایت، آسانترین راه مشاهده قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و سایر ارزهای دیجیتال است.

بيت كوين و اتريوم همچنان در حال استراحت

با نگاهي به بيت كوين و اتريوم و بررسي آنها در مي­ يابيم كه هر دوي اين دارايي ها همچنان در حال استراحت هستند و اين روند در كوتاه مدت ادامه دارد.

بيت كوين ديروز از محدوده19298 به محدوده 18203 منتقل شد و اين روند ميان مدت نزولي همچنان ادامه دارد.

از منظر تكنيكال ميانگين­ هاي متحرك با بازه زماني 10 و 50 روزه به سمت پايين همديگر را قطع كرده ­اند و اين مساله احتمال نزولي بودن روند ميان مدت را قوي­ تر مي­سازد.

از نگاه بنيادي نيز تحليلگران معتقدند كه انتقال بعضي از عدم قطعيت ها از بازارهاي سنتي (مانند بورس سهام) به محيط كريپو­ها نيز سرايت كرده است،به يكي از آن موارد ميتوان اينگونه اشاره كرد كه نزديك شدن توافق برگزيت باعث افت دو درصدي بيت كوين شده است و ميزان جابجايي سرمايه نيز از لحاظ مقايسه با هفته گذشته كمتر شده است.

مشخص نبودن جهت كوتاه مدت در سرمايه گذاري در آمريكا تا انجام كامل پروسه انتقال قدرت و تعين تكليف سنا نيز به عاملي در جهت ترديد نهنگ ­ها جهت ورود به بازار مبدل شده است.

 

 

bit 09-12-2020
eth 09-12-2020ي