یک شرکت رمزارزی کانادایی دارایی های بیت کوینی خود را به 3.6 میلیون دلار افزایش داد

filimo
خرید ارز دیجیتال
کارمزد منصفانه
گرندکس کاملترین سایت و صرافی خرید بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال است. گرندکس بستری امن و سریع برای خرید و فروش انواع ارزهای دیجیتال است. این سایت، آسانترین راه مشاهده قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و سایر ارزهای دیجیتال است.

یک شرکت رمزارزی کانادایی به نام BIGG Digital Assets، در این هفته اعلام کرد با هدف سرمایه گذاری بلند مدت، 40 بیت کوین جدید به خزانه خود اضافه کرده است. شرکت BIGG Digital Assets با این خرید، ذخیره رمزارزی خود را در مجموع به 189.5 بیت کوین (معادل 3.63 میلیون دلار) رساند.

این شرکت همچنین گفت: “قویا به آینده بیت کوین، ارزش ذخیره سازی و پتانسیل قیمتی بیت کوین در آینده اعتقاد راسخ دارد”.

 آنها در بیانیه ای خطاب به news.Bitcoin.com اظهار داشتند: بیت کوین به عنوان نوعی دارایی در چشم انداز 1، 2، 5 و 10 سال، ارزش افزوده بسیار خوبی را تجربه خواهد کرد، و ما معتقدیم پتانسیل رشد قمیت موثر، امروز بیش از هر زمان دیگری خواهد بود.

این شرکت در حال حاضر دارای 40824 بیت کوین می باشد که این رقم بیشتر از دارایی  موجود در بین سایر بنگاه های تجاری عمومی است. آنها در تاریخ 4 دسامبر 50 میلیون دلار دیگر به دارایی های خود اضافه کردند. اما میکرواستراتژی هنوز به پایان راه خود نرسیده است. سِیلور (Saylor) در روز دوشنبه اعلام کرد جهت خرید بیت کوین های بیشتر حتی قصد دارند 400 میلیون دلار اوراق قرضه به فروش برسانند.

منبع: news.Bitcoin.com