دومین بانک بزرگ اسپانیا BBVA تراکنش و نگهداری بیت کوین را در سوئیس آغاز کرد

filimo
خرید ارز دیجیتال
کارمزد منصفانه
گرندکس کاملترین سایت و صرافی خرید بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال است. گرندکس بستری امن و سریع برای خرید و فروش انواع ارزهای دیجیتال است. این سایت، آسانترین راه مشاهده قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و سایر ارزهای دیجیتال است.

BBVA، دومین بانک بزرگ اسپانیا، از راه اندازی سرویس معاملات و تجارت بیت کوین از طریق شرکت تابعه خود مستقر در سوئیس خبر داد. با راه اندازی سرویس معاملات بیت کوین، BBVA قصد دارد خدمات خود را به سایر رمزارزها نیز گسترش دهد.

این بانک همچنین اشاره کرد پیشقدم شدن آنها در این زمینه زمانی رخ می دهد که چندین کشور در راستای تنظیم مقررات جدید درباره نحوه عملکرد این بازارهای مالی دیجیتال اقدامات مهمی را به انجام برسانند.

BBVA خاطر نشان کرد که برای رمزارزها خدمات مشاوره ای ارائه نخواهد داد. آنها در ادامه با اشاره به این حقیقت که پیشرفته ترین کشور اروپایی از نظر تنظیم و تصویب مقررات دارایی های دیجیتال سوئیس بوده و دارای مجموعه ای گسترده از شرکت های فعال در زمینه فناوری بلاکچین می باشد، اعلام کردند سرویس رمزارزهای این بانک ابتدا در کشور سوئیس ارائه خواهد شد.

این بانک همچنین اظهار داشت:

BBVA در ابتدای راه صرفا معاملات و حساب های بیت کوین را به عنوان پرمخاطب ترین و پذیرفته شده ترین رمزارز مدیریت خواهد کرد، اما قصد دارد سرویس های خود را به سایر دارایی های دیجیتال نیز گسترش دهد.

منبع: news.Bitcoin.com