میلیاردهای رمزارز: جِد مک کالیب (Jed McCaleb) چهلمین مرد ثروتمند جهان و یکی از شرکای ریپل در هفته گذشته 29 میلیون رمزارز ریپل (XRP) فروخت

filimo
خرید ارز دیجیتال
کارمزد منصفانه
گرندکس کاملترین سایت و صرافی خرید بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال است. گرندکس بستری امن و سریع برای خرید و فروش انواع ارزهای دیجیتال است. این سایت، آسانترین راه مشاهده قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و سایر ارزهای دیجیتال است.

طبق ادعای محققان تجزیه و تحلیل زنجیره ای، یکی از بنیانگذاران شرکت ریپل، جِد مک کالیب (Jed McCaleb)، تنها در یک روز 29.5 میلیون رمزارز ریپل (XRP) به فروش رسانده است. مک کالیب، یکی از اولین سرمایه گذاران رمزارز و یک کارآفرین برجسته است که در حال حاضر یکی از ثروتمندترین مردان کره زمین می باشد.

 تعدادی از سرمایه گذاران وجود دارند که خیلی زود در طول تاریخ اقتصاد رمزنگاری وارد عرصه رمزارزها شدند. جد مک کالیب ثروت به لطف سرمایه گذاری های اولیه و ورود زود هنگام به عرصه دارایی های دیجیتال به ویژه تاسیس شرکت ریپل صاحب چنین ثروت غیرقابل باوری گردید.

او همچنین به عنوان چهلمین فرد ثروتمند بر روی این سیاره شناخته می شود. تخمین زده می شود مک کالیب بیشتر از 20 میلیارد دارایی دیجیتال داشته باشد که این فقط مالکیت توکن (XRP) او را شامل می شود. ارزیابی ها همچنین نشان از آن دارد که مک کالیب در زمان تاسیس Opencoin، که بعدها به ریپل تغییر نام داد، دارای 9 میلیارد توکن XRP بوده است.

علاوه بر این که فوربس نام وی را در بین چهل ثروتمند اول دنیا قرارداد، نیویورک تایمز نیز در سال 2018 مک کالیب را در بین ده نفر اولی قرار داد که انقلاب بلاکچین را رهبری کردند. با اینحال با بررسی نتایج 204000 مقاله ای که با نام مک کالیب در گوگل جستجو شده در می یابیم که بیشتر این جستجوها به دلیل فروش XRP وی بوده و نه القاب دیگرش.

منبع: news.Bitcoin.com