تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ چهارشنبه، ۱۳۹۹/۹/۵

تحليل تكنيكال روزانه

filimo
خرید ارز دیجیتال
کارمزد منصفانه
گرندکس کاملترین سایت و صرافی خرید بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال است. گرندکس بستری امن و سریع برای خرید و فروش انواع ارزهای دیجیتال است. این سایت، آسانترین راه مشاهده قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و سایر ارزهای دیجیتال است.

با سلام به مخاطبان عزيز و دوستان گرامي تحليل روزانه به حضورتان تقديم ميگردد.

بيت كوين:

بيت كوين پس از شكست كانالي كه در تايم فرم 4 ساعته تشكيل شده بود به سطوح بالاتر قيمت حركت كرده و احتمال ميرود كه تحت تاثير عوامل تكنيكال و بنيادي به زودي به مرزهاي نزديك 20000 دلار برسد.

قيمت بيت كوين در آخر ماه نوامبر شروع به تشكيل يك شكل مثلث داد و پس از اينكه مثلث زرد رنگ موجود در شكل را به سمت پايين شكست وارد كانالي شد كه سقف آن 18500 دلار  و كف آن 17546 دلار بود و بالاخره ديشب پس از چند روز حركت در در كانال مذكور موفق به شكاندن سقف كانال شده و روند افزايشي خود را شروع كرد.

از نگاه انديكاتورهاي تكنيكال در تايم فريم 4 ساعته ميانگين متحرك 10 روزه ميانگين متحرك 50 روزه را به سمت بالا قطع نموده است كه اين مساله نيز گواهي بر قدرت بالاي خريداران است.

با نزديك شدن به روز دوشنبه و اعلام قطعي شدن رياست جمهوري بايدن و ذكر اين نكته كه بايدن و سياستهاي اقتصادي وي در جهت تقويت ارزهاي ديجيتال است تمايل سرمايه گذاران جهت خريد اين گونه از داراييها افزايش پيدا كرده است.

اتريوم

قيمت اتريوم نيز به تقليد از رهبر بازار ارزهاي ديجيتال يعني بيت كوين در 24 ساعت گذشته با رشد همراه بود و تا مرز 580 دلار افزايش پيدا كرد.

از لحاظ تكنيكال نيز عملكردي به مشابه بيت كوين داشته يعني پس از شكست مثلث (زرد رنگ) به سمت پايين و ادامه اصلاح قيمت تا محدوده 538 دلار به سطوح بالاتر برگشته است و خط روند كاهشي خود را شكسته است و اين احتمال وجود دارد كه تا محدوده   600 دلار (در جهت فلش آبي رنگ در شكل)  حركت كند.

از منظر ميانگين هاي متحرك نيز ميانگين متحرك 10 روزه در حال قطع كردن ميانگين متحرك 50 روزه به سمت بالا ميباشد.

شايان ذكر است كه كليه انتظارات و تغيرات بنيادين بازار نيز كه در بخش تحليل بيت كوين شرح داده شد در مورد اتريوم نيز قابل تعميم است.

Eth 13-12-2020