ویتالیک بوترین هشدار داد ولت های رمزارز موجود اصلا در مسیر و شرایط قابل قبولی قرار ندارند

filimo
خرید ارز دیجیتال
کارمزد منصفانه
گرندکس کاملترین سایت و صرافی خرید بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال است. گرندکس بستری امن و سریع برای خرید و فروش انواع ارزهای دیجیتال است. این سایت، آسانترین راه مشاهده قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و سایر ارزهای دیجیتال است.

بنیانگذار دومین رمزارز بزرگ دنیا، اتریوم، درباره آسیب پذیر بودن ولت های رمزارزی هشدار داد و مدعی شد ابزارها آماده پذیرش فراگیر و گسترش همه جانبه نیستند و پیشنهاد داد درباره مسائل امنیتی مذاکرات گسترده ای صورت پذیرد.

بوترین خواستار کیف پول های رمزارزی کاربر پسندتری برای کاربران غیر حرفه ایست

در چهارمین روز از لیبیت کونف2020، (Libitconf 2020)، در دهم سپتامبر، ویتالیک بوترین در مصاحبه ای با پادکستر رمزارز و تاجر معروف آندریاس آنتونوپولوس شرکت کرد. برنامه نویس کانادایی-روسی در این مصاحبه به این نکته اشاره داشت که نیاز مبرمی به کیف پول های رمزارزی کاربرپسندتر احساس می شود چرا که کیف پول های موجود از امنیت لازم برخوردار نیستند.

بوترین توجه مخاطبین را به این نکته نیز معطوف کرد که جامعه رمزارزنگار به مسئله امنیتی توجه کافی نشان نمی دهند، و این مسئله منتج به آسان تر شدن هک کیف پول ها و از دست رفتن سرمایه های دیجیتال هنگفتی می شود. بنیانگذار اتریوم همچنین اظهار داشت:

به عقیده من، ما در مورد مسائل امنیتی به اندازه کافی بحث و بررسی نمی کنیم چرا که هیچکس حاضر نیست به از دست دادن 200 هزار دلار اعتراف کند، چون اگر شما به این موضوع اعتراف کنی، مانند یک احمق به نظر خواهی رسید.