امکان خرید کارت هدیه از 500 برند مختلف با استفاده از رمزارز توسط کوینز­بی

filimo
خرید ارز دیجیتال
کارمزد منصفانه
گرندکس کاملترین سایت و صرافی خرید بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال است. گرندکس بستری امن و سریع برای خرید و فروش انواع ارزهای دیجیتال است. این سایت، آسانترین راه مشاهده قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و سایر ارزهای دیجیتال است.

کوینزبی (Coinsbee) بستری برای خرید کارت های هدیه از تمام برندها و فروشگاه های معروف و معتبر، و همچنین خرید کارت های پرداخت و شارژ موبایل با بیش از 50 رمزارز مختلف را فراهم کرده است. شما می توانید از این بستر برای خرید از  فروشگاه های بازی های ویدئویی همچون Steam و PlayStation و حتی غول پخش فیلم و سریال Netflix استفاده نمایید. با توجه به اینکه به فصل تعطیلات نزدیک است این می تواند بهترین فرصت برای آشنایی ما با کوینزبی باشد.

با بیت کوین برای خود یا یکی از عزیزانتان کارت هدیه بخرید

کوینزبی یک راه حل سریع برای خرید کارت های هدیه، کارت های پرداخت و شارژ موبایل است. این بستر در سپتامبر 2019 راه اندازی شد و در ماه نوامبر 60 هزار محصول به فروش رساند. این شرکت اصالتا آلمانی در حال حاضر بیشتر از 500 برند مختلف در بیش از 165 کشور دنیا را پشتیبانی می کند و این لیست همچنان در حال رشد است.

کوینزبی همچنین از آگوست 2020 امکان خرید شارژ برای تلفن های همراه با استفاده از رمزارز را فراهم کرد. در حال بیشتر از 500 ارائه دهنده خدمات در بیش از 148 کشور به این سیستم پیوسته اند. حتی طرح های تشویقی برای افزایش تقاضا نیز توسط شبکه های مختلف در سراسر دنیا ارائه شده است، مانند طرح هایی با 50% تخفیف.