ولادیمیر پوتین دستور اجبار افشا سازی دارایی های رمزارزی کارکنان دولت را به امضا رساند

filimo
خرید ارز دیجیتال
کارمزد منصفانه
گرندکس کاملترین سایت و صرافی خرید بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال است. گرندکس بستری امن و سریع برای خرید و فروش انواع ارزهای دیجیتال است. این سایت، آسانترین راه مشاهده قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و سایر ارزهای دیجیتال است.

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، دستوری را به امضا رساند که طی آن کارکنان دولت مجبور به افشای دارایی های دیجیتال خود هستند. در این دستور همچنین تصریح شده است که کارکنان دولت می بایست جزئیات مرجع و محلی که این دارایی های دیجیتال از آنجا خریداری شده و نیز ارزش آنها را تا تاریخ 30 ژوئن 2021 اعلام نمایند.

بر همین منوال و مطابق با سندی که در تاریخ 10 نوامبر به امضا رسید، همسران و فرزندان کارکنان دولت نیز موظف شدند دارایی های دیجیتال خود را اظهار نمایند. در همین حال، بخشی از الزامات جدید متقاضیان استخدام در بخش های دولتی نیز مشمول این قوانین می شود و کارکنان دولت باید به طور مشخص نام دارایی مالی دیجیتالی خود (در صورت عدم تعیین، نوع و دامنه حقوقی تایید شده توسط ناشر دارایی مالی دیجیتال) را اظهار نمایند. علاوه بر این، کارکنان دولت همچنین می توانند حقوق دیجیتال، از جمله دارایی های مالی دیجیتالی و هر گونه حقوق دیجیتال دیگری را گزارش دهند.