مشتریان صرافی کراکن(Kraken) بیش از 160 هزار اتر به حساب سهام Eth2 خود واریز کردند

filimo
خرید ارز دیجیتال
کارمزد منصفانه
گرندکس کاملترین سایت و صرافی خرید بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال است. گرندکس بستری امن و سریع برای خرید و فروش انواع ارزهای دیجیتال است. این سایت، آسانترین راه مشاهده قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و سایر ارزهای دیجیتال است.

مشتریان صرافی رمز ارزی کراکن بیش از 163 هزار سهام از سرویس اتریوم نسخه 2 خریداری کردند که به عنوان Eth2 شناخته می شود.

رقم 163712 اتر که توسط سرویس ارائه دهنده داده هایEth2 (نسخه دوم اتر)، Beaconcha.in منتشر شده است، نشان از افزایش قابل توجه 100هزار سهامی Eth2 است که در 8 دسامبر دارد. 163712 اتر با قیمت های امروز رقمی معادل 95 میلیون دلار ارزش دارد.

صرافی کراکن مدت هاست که از حامیان اتریوم است. در حقیقت، ما جزو اولین صرافی هایی بودیم که در آگوست سال 2015 اتر را وارد لیست خود کردیم. ما رشد محسوس و ادامه دار اتریوم  را شاهد بودیم. از اول دسامبر، حجم مبادلات اتر به طور معمول بین 15 تا 40% از حجم روزانه بیت کوین را نشان می دهد.

جرمی ولچ (Jeremy Welch)، معاون اصلی تولید محصولات کراکن، در یک مصاحبه مطبوعاتی گفت: “کراکن مدت هاست که از حامیان Ethereum است. در حقیقت ، ما یکی از اولین مبادلاتی بودیم که در اگوست 2015 اتر را لیست کردیم. ما شاهد ادامه رشد اهمیت Ethereum بوده ایم. از اول دسامبر ، حجم معاملات ETH به طور معمول بین 15-40٪ از حجم روزانه بیت کوین ما را تشکیل می دهد. “

قرارداد سپرده گذاری Eth2 در اوایل ماه نوامبر آغاز شد و همانطور که بلاک قبلا گزارش داده بود، در 4 دسامبر از مرز یک میلیون اتر فراتر رفت.