بوترین (Buterin) به دنبال کنندگانش در توییتر هشدار می دهد که برای خرید رمزارز وام شخصی نگیرند

filimo
خرید ارز دیجیتال
کارمزد منصفانه
گرندکس کاملترین سایت و صرافی خرید بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال است. گرندکس بستری امن و سریع برای خرید و فروش انواع ارزهای دیجیتال است. این سایت، آسانترین راه مشاهده قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و سایر ارزهای دیجیتال است.

بنیانگذار اتریوم، ویتالیک بوترین (Vitalik Buterin) با انتشار توییتی به دنبال کنندگان خود هشدار داد که برای خرید ارزهای رمزپایه وام شخصی نگیرند.

روز دوشنبه، بوترین (Buterin) با ارسال پستی در توییتر به دنبال کنندگان هشدار داد که برای خرید ارزهای رمزپایه وام شخصی نگیرند، به این امید که بتوانند اقساط وام خود را پرداخت کنند زیرا رمزارزها به تدریج در طی سالها ارزش خود را افزایش می دهند.

“لطفا این کار را انجام ندهید. من هرگز توصیه نمی کنم کسی وام شخصی را برای خرید اتر یا سایر دارایی های اتریوم هزینه کند. “

بوترین (Buterin) افزود: “7 سال پیش، قبل از آن که اتریوم حتی شروع به کار کرده باشد، من تنها چند هزار دلار ارزش خالص داشتم. با این حال، من نیمی از بیت کوین را فروختم تا اطمینان حاصل کنم اگر بیت کوین به صفر برسد، برشکست نخواهم شد. “

از آن زمان، توسعه دهنده روسی-کانادایی راه طولانی را طی کرده است. در سال 2018، فوربِس (Forbes) دارایی خالص بوترین (Buterin) را حدود 400 تا 500 میلیون دلار در قالب رمزارز تخمین زده است.