هنگ کنگ مجوز اولین بستر معاملات ارزهای رمزپایه را صادر کرد

filimo
خرید ارز دیجیتال
کارمزد منصفانه
گرندکس کاملترین سایت و صرافی خرید بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال است. گرندکس بستری امن و سریع برای خرید و فروش انواع ارزهای دیجیتال است. این سایت، آسانترین راه مشاهده قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و سایر ارزهای دیجیتال است.

هنگ کنگ مجوز اولین بستر معاملات ارزهای رمزپایه را صادر کرد

هنگ کنک مجوز اولین بستر مبادلات رمز ارزی را صادر کرد. بدین ترتیب دارای اولین پلتفرم خود در این زمینه شد. کمیسیون اوراق بهادار و معاملات آتی (SFC: The Securities and Future Commission)، به تازگی مجوز اولین بستر مبادلات رمزارزی را به OSL Digital Securities اعطا کرد و به زودی شاهد تجارت چندین رمزارز خواهیم بود، از جمله بیت کوین.

طبق قوانین و مقررات رمزارزی موجود در کشور هنگ کنک، ثبت مبادلات رمزارزی در این کشور اختیاری است ولی طی جلسه ای که در ماه نوامبر برگزار گردید، در همین راستا دولت یک بسته نظارتی جدید را پیشنهاد داد که به کمیسیون اوراق بهادار و معاملات آتی (SFC) این امکان را می دهد تا تمام معاملات رمزارزی متمرکز شده را تنظیم نماید. کمیسیون اوراق بهادار و معاملات آتی (SFC) تاکید کرد که رویکرد آنها برای تنظیم ارزهای رمزپایه “منطبق بر توصیه های نهادهای بین المللی استاندارد سازی است”.

معاملات ارزهای رمزپایه
هنگ کنگ مجوز اولین بستر معاملات ارزهای رمزپایه را صادر کرد