قیمت بیت کوین می تواند تا 100 هزار دلار هم افزایش یابد

filimo
خرید ارز دیجیتال
کارمزد منصفانه
گرندکس کاملترین سایت و صرافی خرید بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال است. گرندکس بستری امن و سریع برای خرید و فروش انواع ارزهای دیجیتال است. این سایت، آسانترین راه مشاهده قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و سایر ارزهای دیجیتال است.

جی پی مورگان (JPMorgan) می گوید قیمت بیت کوین می تواند تا 100 هزار دلار هم افزایش یابد – اما هشدار می دهد که چنین افزایش قیمتی هرگز نمی تواند “پایدار” باشد.

جی پی مورگان روز دوشنبه طی یادداشتی اعلام کرد: پادشاه رمز ارزها می تواند در سال 2021 یک رالی هیولا گونه را به اجرا در آورد و به قیمت 100 هزار دلار برسد، اما قیمت گذاری در چنین سطحی نمی تواند “پایدار” باقی بماند.

جی پی مورگان (JPMorgan) گفت: “ما معتقدیم که ارزش گذاری و موقعیت پشت پرده برای بیت کوین در ابتدای سال نو بسیار چالش برانگیزتر خواهد بود.”

در ادامه این یادداشت آمده است: با توجه به  ارزش بازار575 میلیارد دلاری بیت کوین این ارز دیجیتال باید به سرعت تا سقف 146هزار دلار پیش روی کند، تا بتواند با مجموع سرمایه گذاری شخصی در بازار طلا برابری کند.

بیت کوین در روز یکشنبه به سقف 35هزار دلار نزدیک شد، این اتفاق قبل از شدیدترین افت قیمت از ماه مارس بود، که در روز دوشنبه با سقوطی 17 درصدی رخ داد.

جی پی مورگان (JPMorgan) هنوز هم بیت کوین را در برابر طلا یک ارز جایگزین می بیند، هم راستا با سرمایه گذاران هزاره جدید که طلای دیجیتال را به طلای سنتی ترجیح می دهند و تقاضا را در بازار به سمت ارزهای رمزپایه هدایت می نمایند.

قیمت بیت کوین
قیمت بیت کوین می تواند تا 100 هزار دلار هم افزایش یابد