ارزهای دیجیتال
ارزهای دیجیتال

چه ارزهای دیجیتالی مناسب خرید هستند؟

filimo
خرید ارز دیجیتال
کارمزد منصفانه
گرندکس کاملترین سایت و صرافی خرید بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال است. گرندکس بستری امن و سریع برای خرید و فروش انواع ارزهای دیجیتال است. این سایت، آسانترین راه مشاهده قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و سایر ارزهای دیجیتال است.

 

چه ارزهای دیجیتالی مناسب خرید هستند؟

با سلام به شما خوانندگان عزیز،امروز با شما هستیم با مقاله چه ارزهای دیجیتالی مناسب خرید هستند؟

همانطور که می دانید نظام مالی و سرمایه گذاری در دنیای کنونی دستخوش تغییراتی نسبت به گذشته گردیده و به همین دلیل ارزهای دیجیتال در سالهای گذشته به یکی از سودآورترین و بهترین گزینه ها برای سرمایه گذاری تبدیل شده اند. اقبال عمومی در سراسر جهان برای خرید این ارزها در سالهای گذشته به سرعت بالا رفت و پیش از آنکه دولت ها بتوانند قوانینی را برای آنها تدوین کنند، توانستند جای خود را در بازار باز نمایند. در ابتدا کسی این ارزها را جدی نمی گرفت و حتی مخالفان بسیاری نیز داشتند اما با گذشت زمان ورق برگشت و ارزهای دیجیتال به یک سرمایه گذاری عالی و سودآور بدل شدند. رشد ارزهای دیجیتال به حدی بود که در سال 2017 تعداد آنها به 2500 مورد رسید و این موضوع باعث شد تا این ارزها به مرکز توجه بسیاری از بازیگران اقتصادی تبدیل گردند. در ادامه این مطلب قصد داریم شما را تا حدودی با ارزهای دیجیتال آشنا سازیم و آنهایی که مناسب خرید هستند را برای شما معرفی نمائیم.

ارزهای دیجیتال ارزهایی هستند که بصورت فیزیکی وجود ندارند و بصورت الکترونیکی تولید،ذخیره و منتقل می شوند. این ارزها ویژگی هایی مشابه پول فیزیکی را دارا هستند با این تفاوت که تراکنش های انتقال سرمایه آنها بصورت آنی و بدون مرز انجام می گردد. یکی از دلایلی که ارزهای دیجیتال این چنین مورد اقبال مردم در سراسر جهان قرار گرفته اند این است که بازار این ارزها دموکراتیک تر، رقابتی تر و شفاف تر است و ارزش انها به میزان کمتری تحت تاثیر سیاستهای دولتها و بانکهای مرکزی می باشد.

درمیان انواع ارزهای دیجیتال، رمز ارزها به دلیل ماهیت و ضریب اطمینان بیشتر مورد استقبال بیشتری قرار گرفته اند و استخراج آنها روز به روز در حال افزایش است. استخراج رمز ارز ها فرآیندی جذاب اما پیچیده است چرا که ظرفیت ثابتی برای استخراج هر رمز ارز در نظر گرفته شده و هرچه به ظرفیت نهایی نزدیک تر شویم، استخراج سخت تر خواهد شد. به عملیات استخراج رمز ارزها در اصطلاح ریگ ماینینگ گفته می شود که بسیاری از حاضرین این حوزه در این بخش فعالیت می کنند و بسیاری دیگر هم به دلیل هزینه بر بودن و دوری از دردسرهای آن فقط در بخش خرید و فروش فعال هستند. از این موارد که بگذریم اولین سوالی که اکثرا برای افراد تازه وارد در دنیای ارزهای دیجیتال پیش می آید این است که کدام ارز دیجیتال مناسب خرید است و چگونه باید وارد این حوزه شد؟

چگونه بهترین ارز دیجیتال را برای سرمایه گذاری انتخاب کنیم؟

به دلیل تنوع و تکثری که در بازار رمز ارز ها وجود دارد، معمولا سرمایه گذاران کم تجربه دچار سردرگمی می شوند. به همین دلیل افرادی که قصد دارند تا وارد بازار رمز ارزها شوند باید با مفاهیمی از جمله میزان مارکت کپ، حجم رمز ارز در گردش، تعداد کل رمز ارزهای عرضه شده، بلاک چین، شناسه رمز ارز و موارد این چنینی آشنایی داشته باشند چرا که بدون این اطلاعات سرمایه گذاری در این بازار پر سود قطعا با ضرر همراه خواهد بود.

بهترین رمز ارز پایه برای استخراج کدام است؟

همانطور که پیش تر نیز اشاره شد، تعداد رمز ارزهایی که تاکنون به بازار جهانی عرضه شده است، زیاد است اما در میان سودآور ترین آنها می توان به بیت کوین که معروف ترین رمز ارز جهان است، اتریوم، بایننس کوین، لایت کوین، تزوس، بیت کوین کش، ایاس، کاردانو، بیسیکاتنشن توکن، استلار، ریپل ترون، چین لینک، سینتتیکس نتورک توکن، آنتولوژی، وی چین، نئو، پاندی ایکس و زیلیکا اشاره نمود. دلایل رونق در بازار برخی از رمز ارزها نسبت به رمز ارزهای دیگر می توان به پاداش های در نظر گرفته شده، نوآوری و کاربردی بودن، مشوق ها و تخفیف های ویژه، دارا بودن بلاک چین های مختلف، افزایش سرعت تراکنش ها، پایین بودن کارمزد تراکنش ها، ترسیم چشم اندازهای وسوسه کننده و موارد این چنینی اشاره نمود.

در سالهای گذشته ارزهای دیجیتال مونرو، الکترونیوم، لایت کوین، زی کش، زن کش، ایون، دژوکوین، ورت کوین، زی کوین، ریون کوین، دش، گرین، کوکارو، کوکاتو و سیاکوین، سودآورترین کوین ها و رمز ارزها برای استخراج بوده اند و متخصصین این حوزه چشم انداز روشنی را برای این کوین ها متصور شده اند.

امید است مطالعه این مطلب برای شما مفید واقع گردیده باشد. اگر به ارزهای دیجیتال و افزایش اطلاعات خود در این زمینه علاقمند هستید، با دیگر مطالب آموزشی ما نیز همراه باشید.

تحلیل روزانه
تحلیل روزانه