مزایای عضویت در جامعه شهر استخراج  (Mining City Community)

filimo
خرید ارز دیجیتال
کارمزد منصفانه
گرندکس کاملترین سایت و صرافی خرید بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال است. گرندکس بستری امن و سریع برای خرید و فروش انواع ارزهای دیجیتال است. این سایت، آسانترین راه مشاهده قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و سایر ارزهای دیجیتال است.

مزایای عضویت در جامعه شهر استخراج  (Mining City Community)

این مقاله به ویژگی های جامعه بازاریابی شبکه ای مبتنی بر شهر استخراج (Mining City) می پردازد، و به یک پرسش نه چندان ساده پاسخ می دهد – چرا غالب افراد در بازاریابی چند سطحی شکست می خورند؟

گوگل درباره شهر استخراج (Mining City) چه چیز را از شما پنهان می کند؟

بازاریابی شبکه ای – که به نوعی با عنوان بازاریابی چند سطحی نیز شناخته می شود (MLM: Multi-Level Marketing) – به چندین دلیل دارای سریعترین رشد تجاری است. اما چیزی که باید به آن توجه داشت این است که، افراد پشت این تکنیک فروش هستند، و این نکته ایست که نقطه قوت این تکنیک فروش بوده و باعث تمایز آن می گردد. به عبارت دیگر، جامعه ارزشمندی که کل مدل تجاری به آن بستگی دارد.

باعث تاسف است که وقتی در گوگل درباره جامعه شبکه ای جستجو می کنیم، بیشتر با جزئیاتی مربوط به طرح های جعلی و کلاهبرداری مواجه می شویم تا جنبه های مثبت عضویت در یک شبکه.

برای اینکه این موضوع را بهتر درک کنیم، بیایید نگاهی دقیق تر به وضعیت جامعه شهر استخراج داشته باشیم.

خب، این کار چگونه انجام می شود؟ هر مشتری یک طرح ارجاع دریافت می کند که به ازای هر فروش پاداشی می گیرد. بنابراین، تجارت از دو جهت برای شبکه ها سودمند است. آنها به طور مداوم درآمد و پاداش استخراج رمزارز خود را دریافت می کنند، و همچنین کمک های مالی و مزایایی را برای ارتقای شبکه های خود دریافت می دارند. تمام مشتریان شهر استخراج (Mining City) مستقیما از بلاکچین پاداش استخراج دریافت می کنند. متن کامل این مقاله را به زودی در سایت منتشر خواهیم کرد.

جامعه شهر معدن یک هدف مشترک دارند – متمرکز کردن قدرت خود و بهره گیری از استخراج ارزهای رمزپایه

جامعه شهر استخراج  (Mining City Community)
جامعه شهر استخراج  (Mining City Community)

“هیچ قدرتی بزرگتر از آن وجود ندارد که، جامعه کشف کند، به چه چیز اهمیت می دهد. “ – مارگرت جی ویتلی