بیت کوین کش

خرید بیت کوین کش قیمت بیت کوین کش و سایر ارزهای دیجیتال

بیت کوین کش

این ارز دیجیتال هم نام پادشاه ارزهای دیجیتال است. نسخه ای است از بیت کوین اصلی با خاصیت hard fork. این ارز دیجیتال در مواردی مانند پروتکل توافقی اثبات از طریق انجام کار، بیشترین میزان عرضه (21 میلیون بیت کوین) زمان و پاداش هر بلاک با ارز دیجیتال بیت کوین مشابه است.

از تفاوت های اصلی آن با بیت کوین می توان به این دو مورد اشاره کرد

1. اندازه بلاک ها

2. زمان تعیین نسخه شبکه

در شبکه بیت کوین سایز هر بلاک یک مگابایت است و در شبکه بیت کوین کش 8 مگا بایت علاوه بر این سختی شبکه بیت کوین پس از استخراج هر 2016 بلاک یکبار مجددا تعیین و تعدیل می شود وایت در حالیست که این مدت زمان برای شبکه بیت کوین کش هر .... بلاک یکبار است.

ویژگی های بیت کوین کش

سرعت بالاتر انجام تراکنش ها : بزرگترین تفاوت بیت کوین کش و بیت کوین حجم بیشتر بلاک هاست. زمانی که سایز بلاک ها در یک شبکه بیشتر باشد، تعداد تراکنش های بیشتری را می تواند در آن قرار گیرد و سرعت تایید شدن آن ها نیز بالا رود. در نتیجه سرعت و تعداد انجام تراکنش ها در شبکه بیت کوین کش از شبکه بیت کوین بیشتر است.

مقاومت در برابر حملات سایبری : این رمز ارز در برابرReply و wipe out مقاوم می باشد، حمله Reply تکرار یا ایجاد تاخیر در انتقال داده ها با اهداف خرابکارانه می باشد. این نوع حمله یکی از بزرگترین حملات دنیای ارزهای دیجیتال است. بیت کوین کش نسبت به بیت کوین به میزان بیشتری در برابر این حملات مقاوم است.

بازگشت