ایاس

خرید ایاس قیمت ایاس و سایر ارزهای دیجیتال

ایاس

ایاس که دارای نماد اختصاری EOS است کی از بلاک چین های بزرگ دنیاست، حجم بازار آن به 3 میلیارد دلار رسیده است. محاسبه روزانه پاداش ها از مزایای آن می باشد و در سیستم هر ماه میلادی توزیع می شود.

شبکه ایاس دارای یک ارز بومی به نام EOS است.

قابلیت شبکه برای اجرای قرارداد هوشمند از ویژگی های این شبکه است. این پلتفرم قادر به انجام یک میلیون معامله در هر ثانیه و بدون هزینه می باشد.

هزینه انتقال در این شبکه صفر است.

ایاس به صورت کلی شبیه اتریوم است، تولیدکنندگان بلاک ها توسط اکوسیستم ایاس با یک مکانیزم رای گیری با عنوان ...... اثبات سهام انتخاب می شوند.

ارائه دهنده ایاس شرکت Block One بوده و آن را به بازار فرستاد. این شرکت توسط دانیل لاریمر Daniel Larimer و برندن بلومر Brendon blumer اداره می شود. ایاس در عرضه اولیه خود موفق شد نزدیک به 4 میلیارد دلار جمع آوری کند و این به نوبه خود یک رکورد در عرضه اولیه بود.

شبکه ایاس

یکی از ویژگی های ایاس اینست که مشکل مقیاس پذیری را حل کرده است و هزینه معاملات را برای کاربران به صفر رسانده است. تا آنجا که به عنوان هاست برای اپلیکیشن های غیر متمرکز و قراردادهای هوشمند شناخته می شود. این امر به واسطه یک مدل توافقی انجام می شود که به DPOS شناخته می شود. در این مدل دو تفاوت با پروتکل POW وجود دار. در این مدل در هر ده دقیقه یک بلاک ایجاد می شود، در حالیکه در پروتکل DPOS نه تنها تعداد بلاک های ایجاد شده در هر بازه زمانی بیشتر است بلکه بازی زمانی ایجاده بلاک های مذکور نسبت به بلاک چین های POW بسیار کوتاهتر است.

ویژگی خاص ایاس

هدف این شبکه برطرف کردن ضعف شبکه های دیگر است. مقیاس پذیری و سرعت و انعطاف پذیری مواردی هستند که به عنوان نقطه ضعف اغلب ایجاد مشکل می کند.

کیف پول های ایاس

  • 1 کیف پول لومی Lumy wallet
  • 2 کیف پول اسکتر Scatter wallet
  • 3 کیف پول SimplEOS
  • 4 کیف پول اینفینیتو
  • 5 آیم توکم Im Token

رویدادهای مهم ایاس

بازگشت