آیوتا

پروتکل انتقال ارزش

خرید آیوتا قیمت آیوتا و سایر ارزهای دیجیتال

آیوتا چیست؟

آیوتا (IOTA) یک رمز ارز است که برای تبادل بین دستگاه های ضبط داده به عنوان بخشی از اینترنت اشیا ارائه شده است. ویژگی آیوتا (IOTA) در آن است که از بلک چین استفاده نمی کند و به جای آن، نوع دیگری از سیستم ارتباط وب را فعال می کند، این سیستم جدید تنگل Tnagle نام دارد، سیستم مذکور بر اساس نوعی بازرسی رمزنگاری با گراف حلقوی مستقیم (Directed Acyclic Graph)است. برای انجام یک معامله کاربر باید دو معامله قبلی در وب را راستی آزمایی کند. این به این معنی است که سرعت این سیستم متناسب با تعداد معاملات در حال انجام است، هر چه فعالیت بیشتر باشد سرعت شبکه بالاتر خواهد رفت. قیمت آیوتا در اکثر اوقات با MIOTA به معنی یک میلیون آیوتا است، بیان می شود. آیوتا یک دفتر کل غیر متمرکز و بدون نیاز به اجازه Permission less برای اقتصاد جدید است. مفهوم آیوتا ابتدا در سال 2015 ارائه و نهایتا در سال 2017 روانه بازار شد. این ارز دریجیتال، اینترنت اشیا را با استفاده از یک دفتر کل غیر متمرکز منبع باز مورد هدف قرارداده است. آیوا رشد اقتصاد ماشینی را با (پرداخت دستگاه به دستگاه و بدون کارمزد) و سرعت بالاتر نسبت به شبکه های بلاک چین در نظر دارد. طبق ادعای تیم آیوتا امکانات اصلی آن شامل موارد زیر هستند: مقیاس پذیری بهبود یافته (فعالیت شبکه به طور منطقی با زمان توافق در ارتباط است)، نیازمندی های منبع پایینی دارد، معاملات بدون کارمزد، انتقال داده امن ( بارگذاری) اضافه کردن معاملات آنلاین و مصونیت کوانتومی

کیف پول های آیوتا

یکی از معروفترین کیف پول های آیوتا IOTA است. لجر نانو اس (ledger Nanos) کیف پول سخت افزاری است که کاربران را به حفاظت از کلیدهای خصوصی با دادن دسترسی به توکن های آیوتا آن ها در یک چیپ امن قادر می سازد.

کیف پول دیگر آیوتا ترینیتی (Trinity) که هم نسخه موبایل و هم نسخه دسکتاپ را داراست و مجهز به تکنولوژی های روز و کاربر پسند است، کاری که شما باید انجام دهید ورود درست آدرس و مقدار است، ادامه کارها به ترینیتی بسپارید.

مزایای آیوتا

داده های امن

اتصال دستگاه

توانمند سازی افراد

آیوتا در یک نگاه

 • بیشترین مقدار عرضه:

  2.779.530.283

 • تاریخ عرضه:

  2017/07/23

 • قیمت عرضه اولیه:

  0.000400

 • پروتکل توافقی:

  اثبات کار Pow

 • نوع:

  توکن

 • منبع کد:

  https://github.com/iotaledger

 • وایت پیپر:

 • وب سایت رسمی:

  https://www.iota.org

بازگشت