مونرو

خرید مونرو قیمت مونرو و سایر ارزهای دیجیتال

مونرو

حفظ کامل حریم خصوصی ارزی دیجیتال با نام مونرو و نماد اختصاری XMR که گمنام بودن و ناشناسی کاربران و معاملات را به خوبی حفظ می کند. مونرو گونه ای از ارز دیجیتال همتا به همتا است. اما برخلاف بیت کوین، این ارز دیجیتال به عنوان پول نقد دیجیتال خصوصی شناخته می شود.

فرآیند استخراج مونرو

روش انفرادی و یا روش پیوستن به استخرهای استخراج (Pools) مونرو را می توان با استفاده از یم سیستم استاندارد انجام داد و به تجهیزات سخت افزاری خاصی نیاز ندارد. مونرو در تمام سیستم های عامل شناخته شده مانند ویندوز (Windows)، مک (Mac)، لینوکس (Linux) و اندروید (Android) قابل اجرا است.

کیف پول های مونرو

  • 1 کیف پول مای مونرو (Mymonero)
  • 2 کیف پول دسکتاپ مونرو
  • 3کیف پول کریپتومی
  • 4 کیف پول سخت افزاری Legerd
  • 5 کیف پول اتمیک

تفاوت مونرو و بیت کوین

1 - رعایت حریم شخصی افراد

در بیت کوین هویت افراد محفوظ است اما تراکنش های آن ها در شبکه قابل مشاهده برای عموم است؛ اما در شبکه مونرو اینگونه نیست، هویت افراد و تراکنش ها به صورت توام قابل شناسایی است.

2 - بی نشانی واحدهای مونرو

شما می توانید هر واحد مونرو را با واحد دیگری تعویض کنید، چون بین واحدهای مونرو تفاوتی وجود ندارد. واحدهای پول و سایر ارزهای دیجیتال با سریال خاص قابل تفکیک هستند، اما این مساله در مونرو وجود ندارد.

3 - واحدهای مونرو فاقد تاریخچه هستند

در ارزهای دیجیتال دارای سریال و هویت مستقل، این ریسک وجود دارد که در صورت استفاده از آن ارز دیجیتال در قمار و قاچاق، آن سریال در ارزهای دیجیتال ؟؟؟؟؟؟ و دیگر به راحتی قابل معامله نیست؛ اما در مونرو این مساله وجود ندارد و ریسک ورود دارایی به لیست سیاه، حذف شده است.

افزایش حریم شخصی توسط مونرو

مونرو دغدغه حفظ حریم خصوصی را با استفاده از مفهوم امضاهای حلقه . آدرس های مخفی، کاهش داده است. امضای دیجیتال افراد در این شبکه با نام امضای حلقه شناخته شده است. در این شبکه شما می توانید ؟؟؟؟؟؟؟؟ که در یک معامله از امضای کدام حلقه به حلقه دیگر متصل شده است.

نقطه قوت و ضعف مونرو

در مونرو نقطه قوت و ضعف یکی است. یعنی همان ناشناس و گمنام بودن افراد، در مواردی می تواند به صورت تحدید خود را نشان دهد و به صورت نقطه ضعف شبکه خود را نمایان کند.

کاربردها و ویژگی های مونرو

ویژگی ها :

• عدم تمایز بین سکه های مونرو (Fungible)؛ هر واحد با واحد دیگر متفاوت است.

• دسترسی آزاد و بدون محدودیت، بدون نیاز به واسطه شخص ثالث برای تایید معاملات.

• امکان فاش شدن اطلاعات یک معامله به اختیار فرد و در صورت تمایل.

بازگشت