تزوس

پروتکل انتقال ارزش

خرید تزوس قیمت تزوس و سایر ارزهای دیجیتال

تزوس

تزوس نوعی بلاک چین است که خود را اصلاح می کند و با ارتقا خود تکامل پیدا می کند. ذی نفعان کاربران خود شبکه می باشند که می توانند در مورد اصلاحات پروتکل، از جمله اصلاحات در سیستم رای گیری رای دهند و نهایتا به یک اجماع جمعی برسند. تزوس از قراردادهای هوشمند پشتیبانی می کند و یک بستر برای ساخت برنامه های غیر متمرکز ارایه می دهد. نماد تزوس XTZ است، شبکه ای بلاک چینیکه توکن دیجیتال آن با نام tez وصل شده است. تزوس بر اساس استخراج tez نمی باشد، در عوض دارندگان این توکن به خاطر مشارکت در مکانیزم اجماع اثبات سهام پاداش دریافت می کنند. در ابتدا تزوس با یک عرضه اولیه (ICO) موفق عملکرد خوبی از خود نشان داد، اما پس از آن درگیر مسائل حقوقی زیادی شد. ایت ارز به دلیل مکانیزم منحصر بفرد اثبات سهم خود، توانست از بازار کاهشی آن زمان ارزهای دیجیتال جان سالم به در برد، قیمت ....... در بازه زمانی یکساله 300% رشد داشته است. دفتر کل تزوس مانند بیت کوین و اتریوم تزوس نیز یک دفتر کل غیر متمرکز است که از فناوری بلاک چین استفاده می کند مانند اتریوم، تزوس نیز برای استفاده از قراردادهای هوشمند طراحی شده است. معنای تزوس به یونان باستان باز می گردد و به مفهوم نوعی قرارداد هوشمند است. تزوس این امکان را به افراد می دهد تا خودشان شبکه را کنترل کرده و بهینه نمایند.

تفاوت تزوس با سایر ارزهای دیجیتال

یکی از عناصر متمایز کننده تزوس حاکمیت آن است. اکثر بلاک چین ها برای تدوین گزینه های جدید طراحی، به تیم های توسعه و جوامع استخراج کنده متکی هستند، علیرغم آن تزوس سعی می کند تا فرآیند تصمیم گیری را در شبکه کاربران خود نگه دارد. توسعه دهندگان تزوس مدعی هستند که تزوس با ایجاد قوانین حاکمیتی مبتنی بر ذینفعان خد رویکرد اساسا متفاوتی را اتخاذ کرده است. در این رویکرد همه تغییرات پروتکلی باید توسط ذینفعان تایید شود. بنابراین سیستم به استخراج کنندگان پاداش نمی دهد. در واقع استخراج کننده ای وجود ندارد. این خود کاربران شبکه هستند که در فرآیند توسعه اصلی شبکه مشارکت دارند و در ازای آن پاداش هم می گیرند. در عین حال توسعه دهندگان تزوس آگاه بودند که ویژگی های مهم شبکه باید مدام و با گذشت زمان بهبود یابند. آن ها از اثبات ریاضی برای حفظ ویژگی های مهم شبکه و ارتقا آن ها استفاده می کنند. نهایتا تزوس شبکه ای غیر متمرکز است که امکان تصمیم گیری جمعی را فراهم می کند، به دارندگان توکن های تزوس اجازه داده می شود که در مورد روند توسعه پروتکل این شبکه رای دهند.

آینده تزوس

در ماه فوریه 2020 نگرش ها به تزوس و آینده آن مثبت شد. با رسیدن تزوس به بیشترین قیمت خود بخشی از مشکلات برطرف شده است. و مهم اینکه تزوس توانست در بازار کاهش ارزهای دیجیتال به حیات خود ادامه دهد و پس از آن نیز رشد کند.

تزوس در یک نگاه

 • بیشترین مقدار عرضه:

  800.998.888

 • تاریخ عرضه:

  2018/06/30

 • قیمت عرضه اولیه:

  0.45

 • پروتکل توافقی:

  LPOS

 • نوع:

  توکن

 • منبع کد:

  https://gitlab.com/tezos/tezos

 • وایت پیپر:

 • وب سایت رسمی:

  www.Tezos.com