یرن فایننس

خرید یرن فایننس قیمت یرن فایننس و سایر ارزهای دیجیتال

یرن فایننس YFI

پلتفرم دیفای برای استراتژی های تدارک نقدینگی و یلید فارمینگ یرن فایننس نوعی اکوسیستم غیر متمرکز می باشد و به منظور بهینه سازی سودمندی وام دهی (Lending yields)ساخته شده است. یرن فایننس نوعی رمزارز است که در پلتفرم اتریوم اجرا می شود. یرن فایننس به تعداد 30 هزار توکن عرضه شده است و تعداد توکن های در گردش آن 29966/9 می باشد. این توکن در بیشتر از 151 بازار فعال در حال مبادله است. توکن حکومتی یرن فایننس ارز YFI می باشد.سایت یرن فایننس عملکردهای متنوعی را باری کاربران اقتصاد غیر متمرکز (DEFI) اجرا می کند و جابجایی دارایی کاربران به داخل یا بیرون از استخرهای نقدینگی به منظور پیدا کردن بهترین سودمندی فراهم آورده است. (مفهوم توکن حکومتی اینست که دارندگان توکن در زمینه تصمیمات راجع به پروتکل، محصول یا ویژگی های قدرت راه، قدرت اثر گذاری دارند. آندره کرونجه موسس YFI در متنی در وب سایت مدیوم به این نکته اشاره کرده است که: همه سیستم های زیر مجموعه یرن فایننس، مکانیزم کنترل، کارمزدهای قابل تنظیم، کنترل های نگهداشت و قوانینی دارند که می توانند بهبود پیدا کند، که تا اینجا همه اینها توسط ما مدیریت شده اند. در ادامه برای دست کشیدن از این کنترل ما YFI را که یک توکن کاملا بی ارزش با صفر تعداد توکن عرضه شده منتشر کردیم. کرونجه در ادامه ذکر می کند که: به دست آوردن YFI بسیار ساده است. کافیست نقدینگی را برای یکی از پلتفرم ها فراهم کنید، توکن های خروجی را در قراردادهای توزیع شده استیک کنید و سپس به طور روزانه مقدار مشخصی کنترل حکومتی (Governance Control) به دست خواهید آورد کاربرانی که نقدینگی را در استخرهای Yearn فراهم می آورند، متناسب با سپرده شان توکن دریافت می کنند، این کاریست که فارمرها برای به دست آوردن YFI باید انجام دهند. بخشی از این فعالیت در Curve اتفاق می افتد، Curve یک بازار خودکار است که پس از اولین توکن حکومتی تجمیع شده شروع به رشد کرد.

اکو سیستم یرن فایننس و توکن YFI چیست؟

اکوسیستم یرن فایننس شامل محصولات زیر است

 • 1 - یرن فایننس (yearn.finance) جابجایی دارایی وام دهندگان برای بهینه سازی سودمندی وام
 • 2 - وای ترید فایننس مبادلات استیبل کوین های اهرم شده
 • 3 - وای لیکو ییدیت فایننس تسویه اتوماتیک سرمایه برای ارز Aave
 • 4 - صرافی غ سوآپ بازارساز اتوماتیک یک طرفه
 • 5 - آی بارو فایننس خزانه نمایندگی اعتبار برای وام دهی در قرارداد هوشمند

یرن فایننس یک سیستم مالی غیر متمرکز (دیفای) ییلد فارمینگ است که فارم کردنبالاترین سودمندی ممکن را برای کاربران با رمزارزشان آسان تر می کند. یرن فایننس مجموعه در حال رشدی از خدمات دیفای است که قصد دارد تا دروازه ای برای ورود آسان به اکوسیستم گسترده دیفای ایجاد کند. ویژگی اصلی آن در اینست که کاربران را قادر می سازد تا با سپرده هایشان در بالاترین سودمندی ممکن در اکوسیستم دیفای با (Yearn Vaults) سرمایه گذاری کنند. (ییلد فارمینگ، راهی برای ایجاد و دریافت رمز ارز بیشتر از رمز ارزی که دارید است. شما دارایی ارزی خود را در استخرهای وام دهی قرار می دهید و در ازای آن مقداری پاداش و گاها کارمزد دریافت می کنید. کاربران سرمایه اشان را در Valet سرمایه گذاری می کنند، سپس این سرمایه به سودآورترین ییلد فارمینگ در درسترس اختصاص می یابد. سودهای حاصل از این سرمایه به سودآورترین ییلد فارمینگ در دسترس اختصاص می یابد، سودهای حاصل از این سرمایه به طور متناسب بین کاربران توزیع می شود، این سودها به صورت (Ytoken)که کاربران سپرده گذاری کرده اند بین آنها توزیع می شود. یرن فایننس به طور مشابه به افراد اجازه می دهد تا مستقیما با استیبل کوین ها در پلتفرم وام دهی با بالاترین سودمندی سپرده گذاری کنند و سود بالاتری نسبت به استیبل کوین ها به دست آورند. به دلیل کارمزدهای اجرا و سایر هزینه ها استفاده از این سرویس رایگان نیست، این کارمزدها با مقداری که همه دارندگان توکن توافق می کنند به دارندگان توکن YFI به عنوان سود پرداخت می شود.

کیف پول

 • 1 - کیف پول های ارز یرن فایننس YFI
 • 2 - کیف پول اگزودوس (Exodus Wallet)
 • 3 - کیف پول کوینومی(Coinomi Wallet)
 • 4 - کیف پول لجر نانو ایکس (Ledger Nano X)
 • 5 - کیف پول لجر نانو اس (Ledger Nano S)
 • 6 - کیف پول تراست ولت (Trust Wallet)
 • 7 - کیف پول متا ماسک (Meta Wallet)

ریسک های خرید لرز YFI

حالا این مهم است که بدانید یرن فایننس در مرحله آزمایش و یک کار در حال توسعه است. ضمانتی برای ارزش توکن و موفقین پروژه وجود ندارد. پروژه مذکور دارای منبع باز است که هر زمانی هر کسی می تواند آن را کپی کند. پروژه های زیادی هستند و خواهند بود که از آن تقلید یا با آن رقابت کنند. امکان حذف فنی رقبا وجود ندارد.
بازگشت